Contact

Vertrouw op de deskundigheid van onze bedreven kalverdokters.

Contact

Contact algemeen

Vetvice general management: info@vetvice.com

Trainingen en cursussen

Trainingen en cursussen 'Huisvesting & Klimaat'

Noord-Nederland

Bertjan Westerlaan
Tel: +31 (0) 6 274 546 62
westerlaan@vetvice.nl
Venekoterweg 40
8431 HH Oosterwolde
Nederland

Zuid-Nederland, België

Nico Vreeburg
Tel: +31 (0) 6 518 343 96
vreeburg@vetvice.nl
Kloosterstraat 5
5366 BG Megen
Nederland

Trainingen 'Jongveesignalen'

CowSignals Training Center

Joep Driessen
Tel: +31 (0)6 458 682 70
info@cowsignals.com
Hoekgraaf 17a
6617 AX Bergharen
Nederland

78.jpg

Dagtrainingen

Video-cursussen

Stallenbouwadvies

Bertjan Westerlaan

Kalverdokter, stallenbouwadviseur Noord-Nederland

Tel: +31 (0) 6 274 546 62

westerlaan@vetvice.nl

Venekoterweg 40
8431 HH Oosterwolde
Nederland

Nico Vreeburg

Kalverdokter, stallenbouwadviseur Zuid-Nederland

Tel: +31 (0) 6 518 343 96

vreeburg@vetvice.nl

Kloosterstraat 5
5366 BG Megen
Nederland

Advies over overdrukbuisventilatie

Milou Fleuren

Adviseur overdrukbuisventilatie Zuid-Nederland

Tel: +31 (0) 6 207 784 52

fleuren@vetvice.nl

Kloosterstraat 5
5366 BG Megen
Nederland

Wiebe Veenstra

Adviseur overdrukbuisventilatie Noord-Nederland

Tel: +31 (0) 6 523 110 91

veenstra@vetvice.nl

Venekoterweg 40
8431 HH Oosterwolde
Nederland

Ons team

68.png

Sacha Plekkenpol

Kalverdokter

Tel: +31 (0) 6 249 996 31

splekkenpol@dierenartsencentrum.nl

70.png

Bert van Niejenhuis

Kalverdokter

Tel: +31 (0) 6 232 873 24

niejenhuis@vetvice.nl

71.png

Bertjan Westerlaan

Kalverdokter, adviseur stallenbouw Noord-Nederland

Tel: +31 (0) 6 274 546 62

westerlaan@vetvice.nl

72.png

Nico Vreeburg

Kalverdokter, adviseur stallenbouw Zuid-Nederland

Tel: +31 (0) 6 518 343 96

vreeburg@vetvice.nl

76.png

Wiebe Veenstra

Adviseur overdrukbuisventilatie en stallenbouw Noord-Nederland

Tel: +31 (0) 6 523 110 91

veenstra@vetvice.nl

84.png

Milou Fleuren

Adviseur overdrukbuisventilatie en jongveeopfok Zuid-Nederland

Tel: +31 (0) 6 207 784 52

fleuren@vetvice.nl

Al onze adviseurs zijn werkzaam bij Vetvice en/of CowSignals

www.vetvice.nl - www.cowsignals.com